Kariéra

Představení pracovních příležitostí ve společnosti

Společnost AB Facility nabízí rozmanité možnosti uplatnění, a to jak v rámci svých divizí, tak v rámci svých dceřiných společností – Aqua a AB Facility Services, kde naleznou kariérní uplatnění zejména osoby se sníženou pracovní schopností.

Nalézt uplatnění u nás mohou nejen uchazeči se zkušenostmi z obchodního prostředí, ale i specialisté a experti z konkrétních odvětví.

Průběh výběrových řízení

Výběr vhodné pozice ze seznamu aktuálně otevřených pozic
Aktuální seznam pozic naleznete zde – Kompletní seznam aktuálně otevřených pozic
Zaslání životopisu
Pokud jste v seznamu aktuálně otevřených pozic našli pozici, která Vás zaujala, zašlete, prosím, Váš životopis podle instrukcí, které jsou u dané pozice uvedeny.
Struktura výběrových řízení
Struktura výběrových řízení se liší pro každou jednotlivou pozici, nicméně standardně můžete očekávat následující postup:

1. Posouzení životopisu

Vámi zaslané materiály budou posouzeny s ohledem na parametry dané pozice a v souvislosti s Vašimi dosavadními pracovními zkušenostmi, s Vaším dosaženým vzděláním a osobnostní charakteristikou

2. Strukturovaný  osobní nebo přijímací pohovor

Struktura pohovoru se zaměřuje na zjišťování a prověřování Vašich dosavadních pracovních zkušeností, odborných znalostí a dovedností, pracovních úspěchů, motivace a plánů do budoucna. Následně Vám bude podrobněji popsána Vámi vybraná pozice nebo seznam volných míst, které budou v danou dobu aktuální.

Pohovor může být buď jednokolový přímo s Vašim potencionálním nadřízeným anebo vícekolový, Pohovory v naší společnosti probíhají dvojím způsobem. Buďto je výběrové řízení jednokolové, které probíhá přímo s nastávajícím nadřízeným nebo je vícekolové, kdy 1. kolo proběhne vždy s personalistou a zde se většinou dozvíte i další postup.

3. Případové studie, jazykové testy

U některých pozic budete muset v rámci výběrového řízení zpracovat případovou studii, případně jazykový test anebo pohovor v anglickém jazyce, pokud to parametry dané pozice budou vyžadovat.

 

Chtěli byste pracovat v naší společnosti? Neváhejte nás kontaktovat!